Відділ освіти Іллінівської сільської ради

16 травня 2020 р. святкуємо День Європи в Україні

16 травня 2020 р. святкуємо День Європи в Україні

2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

Центром позашкільної освіти Іллінівської сільської ради з 12 по 15 травня проводиться тематичний Тиждень, приурочений до Дня Європи.

В ході Тижня проходять онлайн- вікторини «Відгадай країну ЄС»,

«Подорож країнами Європи». Вихованці закладів освіти більш детальніше ознайомилися з історією свята, спільними цінностями та спільною історією всіх націй континенту. Цікаво та пізнавально проходять віртуальні екскурсії, віртуальні подорожі столицями та іншими відомими місцями європейських країн. Протягом Тижня учні готують фото колажі: «УКРАЇНА-ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА», « Ми Українці – Ми Європейці».

Охорона праці
Правовий порадник