Відділ освіти Іллінівської сільської ради

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2020

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2020

З 1 по 31 жовтня 2020 року щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Тема екології червоною ниткою проходить крізь більшість освітніх виховних заходів цього року, і недарма, адже питання захисту оточуючого середовища стоїть неабияк гостро. Ми живемо в епоху екологічних катастроф, більшість який спричинені людською діяльністю. Наша мета – виховати свідоме покоління громадян, що буде піклуватися про світ, в якому вони житимуть. Саме їм, нинішнім школярам, доведеться виправляти помилки попередніх поколінь, вони вже більш свідомі за більшість дорослих. Нове покоління обирає екологічність!

????
Протягом жовтня в шкільних бібліотеках Іллінівської громади пройшла низка заходів, що висвітлюють проблеми екологічної просвіти. Були сформовані та продемонстровані методи та засоби, якими бібліотека як частина освітнього середовища, може стимулювати учнів до екологічної свідомості.

Найголовніше в процесі екологічної просвіти – мотивація, важливо розуміти екологічність не тільки як турботу про природу, а й як турботу про себе і близьких. Екологічний вчинок – це той, який не несе ніякої шкоди в жодному контексті. Якщо ми навчимося чинити екологічно по відношенню до людей, як особистостей, не завдавати шкоди природі пластиковою пляшкою чи токсичними відходами промисловості – стане очевидним вибором.