Відділ освіти Іллінівської сільської ради

ІІІ Конкурс читацьких рецензій «Читай-пиши»

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді на Сході України (Харківська, Донецька, Луганська області), залучення молодого покоління до творчої діяльності й літературознавчих дисциплін, стимулювання критичного мислення, підвищення рівня читацької компетенції, популяризації читання в Україні, цей фонд разом із ДУ «Український інститут книги», видавництвом «Vivat», проєктом підтримки дитячого читання «Barabooka» вже втретє серед учнів 10-17 років проводить Конкурс читацьких рецензій «Читай-пиши». Організатори конкурсу особливо прагнуть залучити дітей із невеличких містечок, селищ та сіл.

Для участі в Конкурсі необхідно написати відгук або зняти відеоролик із рецензією на неперекладну книгу, написану українською мовою. Вибір книги – на вподобання учасників Конкурсу.

Інструкцію щодо участі в Конкурсі, вимоги до робіт можна прочитати на вебсайті Конкурсу «Читай-пиши» http://read-write.org.ua або на сторінці facebook.com/chytaj.pyshy.

Оцінювання буде проводитись у двох вікових категоріях: 10-13 та 14-17 років. Фіналісти та переможці отримають цінні призи:

фіналісти, по 20 у кожній віковій категорії, отримають книжки від видавництва «Vivat» та дипломи від НЦ «МАНУ» в електронному вигляді;

переможці отримають:

за І місце в кожній віковій категорії – планшет,

за ІІ і ІІІ місце в кожній віковій категорії – смарт-годинник,

за ІІ і ІІІ місце за відеовідгук – комплект для блогерів (ледлампа-кільце, штатив-трипод, мікрофон, гнучкий холдер для смартфона).

Головний приз для переможців Конкурсу – дводенна поїздка влітку 2021 року до Харкова.

Конкурсні роботи приймаються до 28 квітня 2021 року. Визначення і оголошення переможців відбудеться 18 травня 2021 року.

Запитання щодо організації конкурсу можна поставити в листі на e-mail:chytay.pyshy@gmail.com.