Відділ освіти Іллінівської сільської ради

Дорогі учні, вельмошановні наші вчителі та батьки дітей нашої Іллінівської громади!

Від щирого серця вітаю Вас із закінченням 2020-2021 навчального року!

Цей рік був не менш цікавим, і складним водночас для всіх. І, нажаль, цього року в зв’язку з карантинним обмеженнями, дистанційним навчанням Свято Останнього дзвоника були проведені в закладах освіти громади не традиційно, але так, щоб цей святковий день залишився в серці кожного випускника громади.

Цей день важливий для нас усіх.

Останні дзвоник – це веселе та сумне свято одночасно.

Сумне воно саме для випускників. Закінчилися безтурботні шкільні роки. Попереду нові звершення, доросле життя, початок трудового життя.

Дорогі випускники! Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, про першу вчительку, про школу. Нехай щастить Вам у всьому. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою. Завжди досягати поставленої мети. Мріяти та бути справжніми патріотами, які творять чисте і світле майбутнє.

Висловлюю слова щирої вдячності усім вчителям, які щодня та щохвилини ділилися своїми знаннями. Слова вдячності за самовіддану і натхненну працю, навіть в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання та карантинні обмеження, за любов до своїх вихованців. Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Також хочеться сказати велике спасибі батькам учнів нашої громади, які спонукали дітей до навчання. Адже в цьому році без вас, шановні батьки, без вашої підтримки, не вдалося б досягти успіхів, які ми маємо. В цьому році стипендії отримають 38 учнів громади та 4 команди.

Бажаю всім міцного здоров`я, щастя, миру і злагоди, сімейного добробуту, здійснення мрій і нових перемог! Гарних літніх канікул, позитивного настрою.

Випускникам гарної дороги та успіхів щодо поставленої мети.

З повагою,
начальник відділу освіти

Іллінівської сільської ради