Відділ освіти Іллінівської сільської ради

Змагання вихованців гуртка "Робототехніка"

Наше століття — століття високих технологій. Робототехніка, конструювання та програмування – це одні з пріоритетних напрямків розвитку у сучасному світі. Саме з цими галузями будуть пов’язані професії майбутнього.
26.05.2021 і зустрілися разом вихованці гуртків «Робототехніка» закладів освіти громади та учні, які бажають долучитися до новітніх технологій сьогодні або змінять свою думку та прийдуть в вересні займатися в гуртках ЦПО науково-технічного напрямку.
Учні Іллінівського ОЗЗСО, Ол.-Калинівської філії, Тарасівського НВК — наші майбутні науковці та технарі. Вони займалися в цьому навчальному році в гуртках «Робототехніка».
Окрім робототехніки сучасна людина нерозривно пов’язана з ІТ технологіями. Тому існує необхідність оволодіти основами програмування та WEB – дизайну. Учитель інформатики Олексакндро-Калинівської школи Негуляєвій Марині Анатоліївні розповіла де можна отримати додаткові знання з ІТ технологій.
Був представлений комерційний заклад — Комп’ютерна Академія ШАГ м. Краматорськ і Всеукраїнська мережа безкоштовних клубів кодування дітей та підлітків 8-17 років Godeclub.
Були організовані змагання в дисциплінах «Кегельринг» та «Слалом». Приймали участь найкращі вихованці гуртків «Робототехніка». Переможцям став учень Іллінівського ОЗЗСО Лубенский Максим.