Відділ освіти Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

6 листопада в Іллінівській ТГ відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2021/2022 навчальному році з трудового навчання та технологій. Цього року за перемогу змагалися лише дівчата 8-11 класів.

Олімпіада проходила в дистанційному форматі, але це не перешкодило юним майстриням показати свої неймовірні здібності в рукоділлі та знаннєвому теоретичному матеріалі. Всі роботи були виконані на високому професійному рівні, видно було, що дівчата творчо та креативно підійшли до завдання. Переможцями ІІ етапу стали 7 учасниць.

Серед 8 класів І місце посіла Шахбазян Аріна (Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце – Жижирун Діана (Тарасівський НВК І-ІІІ ст.); в змаганнях між 9 класами І місце посіла Колпакова Яна (Іллінівський ОЗЗСО), ІІ місце – Белік Ангеліна (Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ст..), ІІІ місце – Пугачова Вікторія (Олександро-Калинівська філія). Серед 10 та 11 класів, на жаль, до фінала дійшло лише по одній представниці - з Іллінівського ОЗЗСО Козлова Віра (10кл) та з Катеринівської ЗОШ І-ІІ ст. Івакина Варвара (11 кл.).

Бажаємо нашим дівчатам бути запрошеними на ІІІ (обласний) етап, тож побажаймо їм сил та наснаги!