Відділ освіти Іллінівської сільської ради

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З 6 листопада по 05 грудня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15 навчальних предметів, в яких взяли участь 110 учасників закладів загальної середньої освіти громади. За результатами олімпіад 53 учня вибороли дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів: з них 33 учня отримали дипломи ІІІ ступеня, 10 учнів – дипломи ІІ ступеня, 10 учнів – дипломи ІІІ ступеня. З 53 переможців деякі учні отримали декілька дипломів переможця. Роботи 21 учня надіслано для участі і ІІІ (обласному етапі).

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Тарасівський НВК І-ІІІ ст. Жижирун Діана 8 ІІІ
Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ст. Семикіна Мілана 9 ІІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Трушов Матвій 6 ІІ
Уракова Валентина 8 ІІІ
Літовченко Софія 8 ІІ
Макарова Анастасія 8 ІІІ
Зорянський ЗЗСО Виджак Софія 6 ІІІ
Володін Роман 7 ІІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Воробйова Вероніка 9 ІІІ
Мандрика Олександра 10 ІІІ
Мехралієва Еллада 11 ІІІ
Тарасівський НВК І-ІІІ ст. Біла Аміна 11 ІІІ
Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ст. Арзуманян Маріам 7 І
Шахбазян Аріна 8 ІІ
Зорянський ЗЗСО Філякіна Карина 11 ІІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Колпакова Яна 9 І
Козлова Віра 10 ІІІ
Тарасівський НВК І-ІІІ ст.. Жижирун Діана 8 ІІ
Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ст. Шахбазян Аріна 8 І
Івакіна Варвара 11 І
Белік Ангеліна 9 ІІ
Олександро-Калинівська філія Пугачова Вікторія 9 ІІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Кольцов Олександр 8 ІІІ
Єфимова Єлизавета 10 ІІІ
Мехралієва Еллада 11 ІІІ
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Щербатенко Юлія 10 ІІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з екології

Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Єфимова Єлизавета 10 ІІІ
Тарасівський НВК І-ІІІ ст. Рудік Анна 11 ІІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Уракова Валентина 8 ІІІ
Барінова Єва 10 ІІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Воробйова Вероніка 9 ІІ
Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ст. Золотарьов Дмитро 11 ІІІ
Зорянський ЗЗСО Шершньова Карина 9 ІІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Тяпкіна Надія 11 І

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Ляшук Єгор 8 ІІ
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Білецький Андрій 9 ІІІ
Зорянський ЗЗСО Хорсун Вадим 11 І
Хорсун Дарина 9 ІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов Дмитрієва Варвара 8 ІІІ
Ширіна Кіра 9 ІІІ
Тяпкіна Надія Олегівна 11 І
Зорянський ЗЗСО Хорсун Дарина Сергіївна 9 ІІ
Шматько Вікторія 9 ІІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ст. Белік Ангеліна 9 ІІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови         та літератури

Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Тяпкіна Надія Олегівна 11 І
Тарасівський НВК І-ІІІ ст.. Біла Аміна 11 І
Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Белік Ангеліна 9 ІІІ
Зорянський ЗЗСО Великодна Юлія 11 ІІІ
Степанівська філія Іллінівського ОЗЗСО Шавшина Христина 9 ІІ
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
Назва ЗЗСО ПІБ учня Клас Ступінь диплома
Іллінівський ОЗЗСО Радіонов Матвій 7 ІІІ
Літовченко Софія 8 ІІІ
Мандрика Олександра 10 І
Зорянський ЗЗСО Латохо Владислава 7 ІІІ