Відділ освіти Іллінівської сільської ради

Турніри на кубок Іллінівської ОТГ - справжнє спортивне свято!

22 травня 2019 р. на стадіоні с. Іллінівка віббулись турніри  на Кубок Іллінівської об’єднаної територіальної громади з волейболу та міні-футболу серед шкіл Іллінівської сільської ради.  Учасниками сортивних змагань стали команди Іллінівського ОЗЗСО, Зорянського ЗЗСО, Олександро-Калинівського ЗЗСО та Степанівського ЗЗСО.

Неперевершеним переможцем Турніру з міні-футболу стала команда Степанівського ЗЗСО (І місце). ІІ та ІІІ місце зайняли команди  Іллінівського ОЗЗСО та Зорянського ЗЗСО.

Запеклою була боротьба за Кубок Іллінівської об’єднаної територіальної громади з волейболу. За результатами змагань І місце та Кубок отримала команда Олександро-Калинівський ЗЗСО, ІІ місце — Зорянський ЗЗСО, ІІІ місце — Іллінівський ОЗЗСО.

Дякуємо за гарний настрій  ДЮСШ «Колос» Іллінівської сільської ради та його директору  Архіпову Дмитру Анатолійовичу.