Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Фінальний етап обласних змагань «Веселі старти»

20 грудня 2019 року у спортивній залі Палацу спорту м. Добропілля пройшов фінальний етап обласних змагань «Веселі старти» серед команд переможців зональних етапів змагань.
Його учасниками стали школярі з міст: Маріуполь, Вугледар, Покровськ, Краматорськ, Бахмут, Дружківка; районів: Волноваського, Ясинуватського, Слов’янського та Покровського; команди з Лиманської, Соледарської, Іллінівської та Олександрівської ОТГ. Іллінівську ОТГ на змаганнях представляла команда  Степанівської філії І-ІІ ступенів - переможець ІІ (ОТГ) етапу та зональних змагань «Веселі старти» у місті Дружківка.
Програма змагань включала 4 естафети, які вимагали спритності, влучності, і, головне, злагодженої командної роботи. Учасники з великим азартом долали всі перешкоди, допомагали, переживали і раділи один за одного. Змагання проходили в атмосфері спортивного свята та з активною підтримкою вболівальників.