Відділ освіти Іллінівської сільської ради

...

Позашкілля — це той життєвий простір, де особистість знаходить справу по душі і проводить свій час із користю для себе, свого розуму, тіла і для суспільства.

Наш Центр позашкільної освіти — це багатопрофільна позашкільна установа з широким спектром напрямів діяльності, це потужний творчий колектив, це особливий світ планомірного пізнання, свідомої трудової та соціальної діяльності, перетворення навколишнього середовища й власної особистості, сумісна творча діяльність учнів і педагогів. Це світ в якому немає нічого неможливого, в якому всі мрії обов’язково збуваються!

Питання якими опікується Центр: гурткова робота за 8-ма напрямками позашкільної освіти, наукова робота ( відділення МАН), активна громадська діяльність (учнівське самоврядування – рада школярів закладів освіти Іллінівської сільської ради «Сузір’я лідерів»), відновлення етнічної пам’яті українців (дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» («Джура»), виховна робота в освітньому процесі.

У закладі працюють 26 гуртків. Вони працюють на базі закладів освіти за наступними напрямками: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, еколого-натуралістичний, науково-технічний, соціально-реабілітаційний, дослідницько-експериментальний, військово-патріотичний та гуманітарний.

Робота Центру спрямована на всебічний розвиток особистості дітей та учнівської молоді громади, задоволення їх потреб, виховання свідомого громадянина, патріота, забезпечення запитів суспільства та ринку праці у конкурентноспроможних, компетентних та відповідальних фахівців.

Центр позашкільної освіти Іллінівської сільської ради в співпраці с педагогічними колективами закладів освіти ОТГ створюють оптимальні умови для духовного, творчого та інтелектуального розвитку дітей та молоді у позаурочний та позанавчальний час, організації дозвілля та допрофесійної підготовки.

Основну увагу приділено реалізації спільної мети: забезпечення всебічного і гармонійного розвитку особистості дитини через участь у гуртках та творчих об’єднаннях за напрямками роботи: відвідування гуртків, організація та проведення заходів, виставок, акцій, участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де батьки та діти мають змогу цікаво та змістовно проводити своє дозвілля.

12:46