Відділ освіти Іллінівської сільської ради

"Іллінівка ТБ"

Соціально-педагогічний гурток«Іллінівка ТБ» почав роботу у 2019 році.

Мета гуртка : ознайомити учнів із тележурналістикою як із професією, так і з своєрідною літературною творчістю.

Вихованці гуртка знімають репортажі заходів, що проводяться у школі та громаді.

Учні мають можливість набувати нові знання, удосконалювати ораторську майстерність, досліджувати та вивчати різні жанри журналістики, збирати матеріали для роликів та знімати відео на професійному обладнанні, яке ми отримали після участі у проекті «Сходини» та конкурсі малих грантів «Молода енергія громад». Діти із задоволенням відвідують гурток, розвивають у собі різні професійні якості.

Команда вихованців гуртка взяла участь у фестивалі молодіжних ЗМІ України в Донецькій області «Жми на RECord», що проходив з 26 по 29 вересня 2019 р. у м.Святогірськ. Наші учні посіли перше місце в бліц-конкурсі в номінації «Телебачення».

У грудні ми пройшли відбір серед 172 команд із усієї України на проект «Шкільне REALITY». Ми зняли свою серію для конкурсу та чекаємо на фінал 30 квітня.

Діти з задоволенням працюють над відеороликами: готують матеріал для зйомок та віддають свої наробки редактору, який створює повний сценарій для випуску. Знімальний процес займає багато часу. Досить довгий та складний процес монтажу є завершальним етапом роботи над випуском.

Наші відео можна знайти на ютуб каналі Іллінівської школи та групі фейсбук  ІЛЛІНІВКА ТБ

19:44