Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Підсумки 2021-2022 навчального року

Закінчення навчального року для шкіл — це не просто останній дзвоник, це систематизація та підбиття підсумків усього зробленого за рік. Школярі отримують свідоцтва про початкову освіту, про базову середню освіту, про повну загальну середню освіту, вчителі підсумовують успішність.

Ще ніколи, як нині під час воєнного стану, учні не перебували в таких складних життєвих умовах. Але завдання дорослих — у будь-якій ситуації захищати дітей і дбати про їхнє право на освіту.

За підсумками 2021- 2022 навчального року в закладах освіти Іллінівської сільської ради

91 дев’ятикласників та дев’ятикласниць отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту, з них 5 (5%) отримали свідоцтво з відзнакою;

55 випускників 11-х класів здобули повну загальну середню освіту;

3 випускниці 11-х класів нагороджені золотою медаллю за високі досягнення у навчанні (2 учениці Іллінівського ОЗЗСО, 1 учениця Тарасівського НВК І-ІІІ ст).

60 учнів отримали свідоцтво про початкову освіту.

6 випускників отримають документи про освіту в закордонних дипломатичних установах України в країні їхнього перебування.

Бажаємо всім випускникам мати в житті багато звершень, досягнутих цілей і можливостей для розвитку, правильно обрати майбутню професію, відбутися в кар'єрі та в особистому житті, стати щасливими і гідними людьми! Приймайте випробування з гордо піднятою головою і ніколи не опускайте руки. Як би не було важко в якийсь момент, пам'ятайте мудрі слова: «Навіть після сильного дощу з'являється яскрава веселка». Життя складається не тільки з радісних моментів. Але ми бажаємо вам щасливого життя, в якому переважатиме мир та впевненість у завтрашньому дні!