Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Стипендії дослідникам та експериментаторам!

З метою заохочення талановитої учнівської молоді до дослідницької діяльності, підвищення якості знань, мотивації до навчання в Іллінівській сільській громаді була започаткована виплата одноразової стипендії обдарованим і талановитим учням з травня 2018 року.

4 липня 2023 року в актовій залі Іллінівської сільської ради відбулося урочисте вручення сертифікатів здобувачам освіти на отримання одноразової стипендії талановитій та обдарованій молоді закладів освіти громади.

Під час урочистого заходу талановитих та обдарованих вітали Володимир Маринич, начальник Іллінівської сільської військової адміністрації, Анатолій Поляцьковий, директорсільського господарського товариства «Злагода», Надія Сидорчук, начальник відділу освіти Іллінівської сільської ради.

За результативні досягнення 2022-2023 навчального року понад 50 учнів громади отримали одноразові стипендії на загальну суму 38800 грн. Серед тих, хто отримав цьогорічні стипендії, медалісти, переможці предметних олімпіад, інтелектуальних турнірів, конкурсів, МАН.

Потрібно відмітити, що дана зустріч відбулася в теплій дружній атмосфері, на захід завітало багато батьків, педагогів, здобувачів освіти, меценат. Приємною новиною було нагородження учениці Іллінівського ОЗЗСО, призерки обласної олімпіади з англійської мови, окремою грошовою винагородою від меценату Анатолія Поляцькового.

Підсумовуючи вище сказане, висловлюємо щирі слова подяки керівництву Іллінівської громади в особі начальника сільської військової адміністрації Володимира Маринича, директора сільського господарського товариства «Злагода» в особі Анатолія Поляцькового за постійну підтримку та мотивацію здобувачів освіти до якісних знань, висловити слова подяки педагогічним працівникам, які надихають вихованців на результативні звершення, батькам, які підтримують своїх дітей і вселяють віру в їх перемогу, та нашому молодому даруванню за прагнення до всього нового, долання труднощів та перешкоди, активну наполегливу працю на шляху до нових звершень.

За інформацією відділу освіти Іллінівської сільської ради