Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Першокласнику, на старт!

Вступ до школи — дуже важливий момент для дитини та її батьків. Багато дітей з готовністю та натхненням відправляються в перший клас, але далеко не всім такі зміни даються легко. Рік перед школою дає можливість батькам підготувати дитину до навчання, заклавши в неї всі необхідні знання та вміння.

Заздалегідь до початку нового 2023-2024 навчального року вчителі початкових класів Іллінівського ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області долучилися до проведення підготовчих занять у Гончаренко центр education and culture на волонтерських засадах.

Курс навчання грамоти «Буква до букви» у форматі онлайн-заняття на платформі Google-Meet проводила вчитель початкових класів Колосова Наталія Леонідівна.

Усі заняття були побудовані в цікавій ігровій формі, а навчальний матеріал включав розвиток пам'яті, уваги, уяви, мислення; навички читання (вивчення букв, складів, правильна вимова звуків, формування грамотного і зв'язного мовлення); навички спілкування з однолітками; розвиток творчих здібностей (розвиток креативного мислення та дрібної моторики руки); психологічну готовність дитини до школи.

Курс «Майбутній школярик» у форматі онлайн-занять на платформі Google-Meet проводила Кузьменко Ірина Олександрівна, вчитель початкових класів.

«Майбутній школярик» — це інтегровані заняття з розвитку мовлення, критичного мислення, початкових математичних вмінь та навичок. Під час занять діти ознайомлювались з природними явищами. Заняття були спрямовані на покращення пам'яті, уваги та мислення.

Згідно з програмою підготовка дитини до школи складалася з 10 занять. За цей час майбутні першокласники вивчали правила поводження у школі, навчалися правильно писати та рахувати, розвивали просторову уяву, дізнавалися більше про природні явища, а ще читали казки та грали.

Підготовчі заняття, які провели вчителі, сприяли тому, щоб дитина, яка прийде до першого класу, змогла легше адаптуватися до нових умов та вимог, сформували фундамент майбутніх знань, що полегшить її майбутню освітню діяльність. Тому першокласники Іллінівської громади готові до освітнього старту!

За інформацією відділу освіти Іллінівської сільської ради