Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Екологічними стежками рідної України

З 13 по 17 жовтня 2023 року 20 учнів Іллінівського ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області взяли участь в освітньо-виховному заході «Екологічними стежками рідної України». Ця подорож стала частиною програми Донецької ОДА «Екологічними стежками рідної України”. Школярі та педагоги, які супроводжували дітей, подорожували за маршрутом “Київ — моя столиця”.

Метою Програми є пропаганда охорони навколишнього середовища, розвиток в учнів екологічної свідомості, ознайомлення із природною, історичною та культурною спадщиною України, виховання патріотизму, любові до рідного краю, поваги до традицій і культурних цінностей; надання психологічної підтримки дітям, які проживають на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії. Для досягнення цієї мети було використано потенціал природних екосистем та рекреаційних можливостей природно-заповідних територій України.
Під час подорожі учасники відвідали історико-культурні та екологічні дослідницькі об’єкти. Юні мандрівники, прямуючи маршрутом «Київ-моя столиця», насолоджувалися красою Національного заповідника «Софія Київська», Михайлівським золотоверхим собором, відвідали Майдан Незалежності, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні, славетний Хрещатик, Маріїнський парк, Урядовий квартал, парк «Володимирська гірка», Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка, Національний природний парк “Голосіївський”, Національний музей народної архітектури та побуту України. Незабутні враження залишилися від екскурсії у водно-інформаційний центр “Музей води”.
Подорож принесла учням гарні враження, діти мали змогу отримати важливі навички мінної та пожежної безпеки, взяти участь у різних тренінгах.
Дякуємо Донецькій обласній державній адміністрації та її партнерам за цікаву мандрівку, яка допомогла нашим учням отримати багато важливої та цінної інформації, залишила приємні та незабутні спогади.