Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Волонтерський рух у дії

08.11.2023 відбулося онлайн засідання представників Центру інформації, громадської активності, волонтерського руху учнівського самоврядування Іллінівської громади.

На засіданні були присутні: директор ЦПО Іллінівської сільської ради Смазна Лариса Михайлівна; члени ради «Сузір’я лідерів», шкільні координатори, керівники гуртків. Також були запрошені волонтери фонду «Допоможи Україні. Донбасу» Комелькова Ганна Олександрівна та Лубенська Наталія Володимирівна.

На зустрічі було розглянуто ряд важливих питань. Перш за все, намітили та обговорили завдання на поточний період (листопад — грудень). Члени ради активно висловлювали свої ідеї та пропозиції щодо організації роботи Центру, розподілили ролі та намітили конкретні завдання. Обговорення цих завдань допоможе забезпечити ефективний розподіл ресурсів та робочої сили членів центру.

Найактуальнішим на зустрічі постало питання щодо залучення до роботи волонтерів, почати співпрацювати із фондом «Допоможи Україні. Донбасу». Це єдиний всеукраїнський фонд із логістичними хабами на прифронтовій території Донеччини. Основна місія фонду — це задовольнити потреби сьогодення громадян та всебічна допомога нужденним та постраждалим від агресії.

Волонтери фонду Ганна Комелькова та Наталія Лубенська розказали про діяльність волонтерів, як саме проходить робота фонду, яку допомогу можуть надавати волонтери в нашій громаді. Члени ради лідерів щиро подякували гостям за можливість дізнатися про благодійну діяльність та запропонували висвітлювати події благодійного фонду в соціальних мережах, розповсюджувати інформацію серед населення Іллінівської громади в групах, месенджерах, у своїх населених пунктах. Отже, це стане початком співпраці, стартом добрих справ юних волонтерів.

Жодна людина на засіданні не залишилася байдужою, а навпаки виявили великий ентузіазм та готовність працювати разом, щоб підтримати та допомогти людям Донбасу. Початок волонтерського руху – це важливий крок у реалізації цієї мети! Ми впевнені, що разом ми зможемо багато чогодосягти.

За інформацією відділу освіти Іллінівської сільської ради