Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Підтримка та розуміння: психологічні зустрічі для батьків дошкільників Іллінівської СТГ

У рамках спільного проєкту закладу дошкільної освіти «Білосніжка» та ДЗ «НПМ РДЦ МОЗ України» з жовтня 2023 року кожні 2 тижні проходять психологічні зустрічі батьків дошкільників Іллінівської ТГ з кандидаткою психологічних наук Анастасією Кабанцевою. Мета проєкту – зміцнення та збереження ментального здоров'я дорослого населення та майбутніх поколінь нашої держави.

Зараз, особливо в час війни, коли і діти, і дорослі переживають багато стресу, ситуації невизначеності, зміни обставин життя, як ніколи важливо підтримати себе і свою дитину не тільки на фізичному рівні, а й на психологічному. Як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах? Відповіді на всі ці питання, та за потреби допомогу, у нас є можливість отримувати від фахівця — психологині Анастасії Кабанцевої.

06 лютого 2024 року відбулася вже восьма психологічна зустріч «Як зберегти себе і свою сім'ю в надзвичайних умовах пролонгованого впливу?». Кожна зустріч приносить учасникам нові знання та вміння. Батьки та педагоги ознайомилися з поняттями «стрес», «стресостійкість», «резилієнс», отримали поради, як опановувати себе в критичних умовах, як захистити себе і дитину в умовах реальної небезпеки, як відновити сили та рівновагу. На кожній зустрічі психологиня знайомить учасників з психологічними техніками, які допомагають долати стрес та управляти ним, зміцнювати стресостійкість, регулювати свій внутрішній психологічний стан, справлятися з негативними емоціями, внутрішньою напругою та створювати психологічно комфортний стан в середині себе і навколо.

Батькам подобається спілкуватися з Анастасією, її зустрічі теплі, приємні, заспокійливі та надають позитивний заряд енергії, відновлення сил, почуття безпеки.

За інформацією відділу освіти Іллінівської сільської ради