Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Вітаємо юних інтелектуалів!

Талант і творча особистість стають сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни, а також є фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів – це визнання обдарувань учнів, їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної та творчої активності.

У 2023-2024 навчальному році до участі у ІІІ (обласному) етапі олімпіад було запрошено 16 учнів, взяли участь 14 учнів.

Учасники ІІІ етапу Іллінівської громади показали добрі результати участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учениця 8 класу Зорянського ЗЗСО Шахбазян Лінда отримала диплом ІІ ступеня з української мови та літератури.

Диплом ІІІ ступеняз української мови та літератури також отримала учениця 9 класу Іллінівського ЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов Ященко Надія.

Вперше у 2023-2024 н.р. маємо переможця з географії: учениця 7 класу Порохня Аріна Зорянського ЗЗСО отримала диплом ІІІ ступеня.


Вітаємо учня 8 класу Іллінівського ЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов Трушова Матвія з перемогою в обласній олімпіаді з математики (диплом ІІІ ступеня).

Вже доброю традицією становиться перемога наших учнів в обласній олімпіаді з англійської мови: учениця 11 класу Іллінівського ЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов Бурцева Юлія отримала диплом ІІІ ступеня.

Пишаємося нашими переможцями! Бажаємо цілеспрямованості, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!

За інформацією відділу освіти Іллінівської сільської ради