Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

Стипендії 2023-2024 талановитим і творчим!

Традиційно, саме в ці теплі літні дні, вшановуються найталановитіші діти, справжній цвіт нації: творча, спортивна та інтелектуальна еліта Іллінівської громади! А в майбутньому – гордість України! Відзначимо, що у нашій громаді, за сприяння начальника сільської військової адміністрації Володимира Маринича, діє Програма «Обдаровані діти – майбутнє Донеччини» на 2023-2025 роки для освітніх закладів Іллінівської сільської ради», згідно якої здобувачі освіти щорічно отримують стипендії та відзнаки за високі досягнення у навчанні, перемоги та призові місця на олімпіадах, конкурсах, турнірах, фестивалях, змаганнях різного рівня.

У 2023-2024 році учні і вихованці закладів освіти отримали одноразові стипендії сільського голови на загальну суму 141100 грн.

Особливістю цього навчального року став «золотий та срібний зорепад». За високі досягнення у навчанні нагороджені золотою медаллю та отримали стипендію в розмірі 5000 грн. п’ятеро випускників Іллінівського ОЗЗСО, а саме: Воробйова Вероніка, Житнікова Дар’я, Кожевнікова Марія, Колеснікова Єлизавета, Ширіна Кіра.За високі досягнення у навчанні нагороджені срібною медаллю та отримали стипендію в розмірі 3000 грн. троє випускників Зорянського ЗЗСО, а саме: Белік Ангеліна, Семикіна Мілана, Шершньова Карина.

Учні Іллінівської громади показали добрі результати у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, а саме:

— учениця 8 класу Зорянського ЗЗСОШахбазян Ліндаотрималадиплом ІІ ступеняз української мови та літератури (стипендія 1500 грн.);

— учениця 9 класу Іллінівського ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мовЯщенко Надія отримала диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури (стипендія 1000 грн.);

— учениця 7 класу Зорянського ЗЗСО Порохня Аріна отрималадиплом ІІІ ступеняз географії (стипендія 1000 грн.);

— учень 8 класу Іллінівського ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мовТрушов Матвійотримав диплом ІІІ ступеня з математики (стипендія 1000 грн.);

— учениця 11 класу Іллінівського ЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мовБурцева Юліяотримала дипломІІІ ступеня з англійської мови (стипендія 1000 грн.).

Потужні результати показали наші здобувачі освіти у мовно-літературній діяльності: дві перемоги у Всеукраїнському конкурсі есе «Мова має значення» ( МОН України Донбаський державний педагогічний університет Філологічний факультет (обласний рівень) учнів 10 класу Іллінівського ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мовТерещенка Данила та Марікуци Івана (стипендія 2000 грн.), ІІІ місця завоювали учениці Іллінівського ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов у ХХІVМіжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика (обласний рівень) Патенко Еліна та у ХІV Міжнародний мовно-літературномуконкурсі учнівської та студентськоїмолоді імені Тараса Шевченка (міжнародний рівень) Ширіна Марія (стипендія 2000 грн.).

Стипендії сільського голови отримали майбутні науковці-дослідники — призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів МАН України: І місце – 2000 грн. – Гялямін Ярослав, учень 11 класу Зорянського ЗЗСО (науковий керівник Фостік О.М. ), ІІ місце — 1500 грн. — 2 учня Зорянського ЗЗСО Янишак Юлія (науковий керівник Фостік О.М. ) і Белік Ангеліна (науковий керівник Деканенко О.І. ), ІІІ місце – 1000 грн. – 1 учень Зорянського ЗЗСО Володін Роман (науковий керівник Деканенко О.І. ). Переможці Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юністор-Ерудит» в номінаціях «Історик-Юністор» і «Еколог-Юністор», отримали стипендії в розмірі по 1500 грн. – 1місце (10 учнів), стипендії в розмірі по 1000 грн. – ІІ місце (1 учень)Участьі перемоги в щорічних обласних пошуково-краєзнавчих конкурсах: експедиції «Донбас екскурсійний» (ОЦТК), обласних природоохоронних акцій «Проліска», «Стор, сміття», “Птах року-24”, відкритому чемпіонаті з інтернет-вікторин «Знай, люби, бережи» (ДОЕНЦ) сприяють залученню дітей до науково-дослідницької та експериментальної роботи. За підсумками конкурсів ДОЦТТДЮ та окремих номінацій інших конкурсів-змагань з інформаційних технологій були визначені переможці та призери: І місце – 6 учнів громади, ІІ місце – 13 учнів, ІІІ місце – 5 учнів.

Вихованці гуртків із задоволенням займаються творчістю: малюють, співають, фотографують, майструють, вивчають та дбають про природу, опановують безліч нових знань. 25 здобувачів освіти отримали стипендії в розмірі 1500 грн за перемоги не менше, ніж у 5 конкурсах художньо-естетичного напрямку.

Потужні командні перемоги за такими напрямками позашкільної освіти, а саме: туристсько-краєзнавчий напрямок: ІІІ місце — Всеукраїнська дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток-2023» Донецький еколого-натуралістичний центр (обласний етап), І місце — змагання «Стрільба з луків та арбалетів» (обласний етап) ОЦТК, ІІІ місце — XІІ Обласний зльот юних туристів-краєзнавців, ІІ місце — 55 Зльот-Чемпіонат зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області, присвяченого Дню Європи;

— науково-технічний напрямок: ІІ місце — Школа «ТЕХНО» (обласний етап);

— еколого-натуралістичний напрямок: ІІ місце -Всеукраїнський конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (Всеукраїнський етап).

Щороку директор сільськогосподарського ТОВ «Злагода» Поляцьковий Анатолій Миколайович відзначає та надає підтримку учням громади, які є переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов. Учениця 11 класу Іллінівського ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мовБурцева Юлія отримала стипендію від мецената у сумі 5000 грн.Щира вдячність всім, хто в такий важкий час підтримує та мотивує дітей громади до нових звершень!

Щиро дякуємо учням і вчителям за досягнуті успіхи, бажаємо і надалі брати нові висоти. Не зупинятися! Творчих злетів та ПЕРЕМОГ!!!

За матеріалами відділу освіти Іллінівської сільської ради