Відділ освіти Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу, але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність.

(blue_heart)(yellow_heart)Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», що ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості.
(battery) Матеріали щодо самодопомоги та підтримки інших розташовані на сайті https://www.howareu.com/.
(sun)Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного.
(earth)Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
(lock)(key) ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ВІДЕОЗАПИСУ:
https://drive.google.com/file/d/1xY3cG25sGKXdnbnuna8XZPJOU5p8yWAe/view
(blue_heart)(yellow_heart)З думкою про вас колектив Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти.
(thinking)(bell)В публікації використані матеріали, що створені ГО «Безбар'єрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської.
13:24